masaz stop slask, gdzie szukać ?

masaz stop slask, gdzie szukać ?

Ktoś stosował masaz stop slask i czy to naprawdę działa tak dobrze? Proszę o jakieś informacje w tym temacie.

ZaNK3R

Posty: 3

 
Nie sądziłem, iż masaz stop slask może pomóc na kłopoty z krążeniem i sercem, ale u mnie to rzeczywiście niesłychanie dobrze zadziałało. Weselę się, iż zapisałem się na taki masaż i iż mi tak niesłychanie szybko pomógł. Polecam to innym.

filmik66

Posty: 10

 
Przechodzę menopauzę i masaz stop slask mi bardzo pomógł. Nie wiedziałam nawet, że to tak dobrze działa. Objawy są łagodniejsze niż wcześniej i jestem naprawdę bardzo zadowolona. W stopach jest całe unerwienie i fizjoterapeuta wie jak się tym wszystkim zająć żeby były z tego rezultaty i odczucia.

Black_Riot

Posty: 6

 
Polecam masaz tarnowskie góry, bo to naprawdę bardzo dobrze działa. Mnie pomogło na wiele dolegliwości, dlatego innym na pewno też będzie w stanie pomóc.

Black_Riot

Posty: 10

 
Od lat stosuje masaz tarnowskie góry i jestem zadowolona. Nie wyobrażam sobie teraz lepszego relaksu niż masowanie poprzez kogoś z niesłychanie dużym doświadczeniem. Wszystkim polecam fachowo wykonane masaże.

miko_poz

Posty: 4

 
Przechodzę menopauzę i masaz stop slask mi niezmiernie pomógł. Nie wiedziałam nawet, że to tak dobrze działa. Objawy są łagodniejsze niż uprzednio i jestem rzeczywiście niezmiernie zadowolona. W stopach jest całe unerwienie i fizjoterapeuta wie jak się tym wszystkim zająć żeby były z tego rezultaty i odczucia.

derbuś_22

Posty: 7

 
Według mnie masaz stop slask działa niezmiernie dobrze i najlepiej wybrać gabinet http://www.grafzdrowie.pl, żeby się o tym przekonać. Tu mamy pełen profesjonalizm.

Aniusiaaa1

Posty: 14

 
Nerwy mnie zjadały i żadna terapia nie pomogła, lecz okazało się, iż masaz stop slask działa niezwykle dobrze. Raczej sceptycznie do tego podchodziłem jak do innych metod, lecz już pierwsza wizyta w gabinecie dała mi nadzieje, iż może być tylko coraz lepiej. Jestem usatysfakcjonowany z takiego masażu stóp.

audi80

Posty: 8