Meble na wymiar Szczecin

Meble na wymiar Szczecin

Przeglądam ostatnio ceny drewna, różnych materiałów wykończeniowych i jestem trochę przerażony. Planowałem od jakiegoś czasu zamówienie mebli kuchennych na wymiar w Szczecinie, ale teraz się waham i nie wiem, czy ktoś jeszcze w normalnych cenach ogarnia temat. Warto, czy nie warto? Jak u siebie działaliście?

Bankowy

Posty: 1

 
Od czasu do czasu się zdarzają u nich promocje, 10-20% taniej. Przegapiłem ostatnią i czekam na kolejną i myślę, że czas się decydować. Teraz ludzie idą w nieruchomy i to maksymalnie, wykończenia, remonty, inwestycje. Właściwy moment, żeby sobie miejsce zarezerwować w kolejce.

propek1

Posty: 9

 
Przyjrzyj się różnym stylom wykończenia kuchni. Geometryczne, idące w górę kuchnie fajne i bardzo praktyczne. Nie masz w nich problemów organizacyjnych. Posiłki robisz z jednej pozycji, a odwracasz się od blatu i masz zlew od razu. Mi się taki układ najbardziej podoba.

Nim_wer

Posty: 15

 
Zastanów się, gdzie spędzisz w kuchni najwięcej czasu. Prawdopodobnie zlew i blat, więc tutaj nie oszczędzaj. Z szafkami można pokombinować, albo jedna cargo, taka większa i tam wszystko sobie zmieścisz.

Oliner5

Posty: 3

 
Mam od kilku lat meble kuchenne Wikinga i ani razu nie zgłaszałem problemu serwisowego. Ale najciekawsze jest to, że mają naprawdę długą gwarancję :) Paradoks jakości mógłbym powiedzieć.

Marioleczka

Posty: 10