tanie długopisy reklamowe, poszukuję!

tanie długopisy reklamowe, poszukuję!

Poszukuje gadżetów reklamowych z nadrukiem, który sam prześle. Zależy mi na szybkim i solidnym wykonaniu nadruków na gadżetach.

Alimer56

Posty: 1

 
W naszej firmie zamawialiśmy gadżety reklamowe z nadrukami, ale nie wiem dokładnie gdzie to robiliśmy. Na pewno była to jakaś firma, która ma ofertę w Internecie.

cr7

Posty: 10

 
Oferty z tanimi długopisami reklamowymi znajdziemy na https://taniedlugopisy.com.pl. Sam robię tutaj zakupy od bardzo dawna i zawsze przygotowują mi najlepsze długopisy i do tego bardzo trwały nadruk. Polecam ich ofertę.

Teraru

Posty: 3

 
Od lat zamawiamy długopisy reklamowe z nadrukiem, który sami załączamy przy składaniu oferty, wobec tego uważam, że to niezwykle porządne rozwiązanie i polecam innym.

Marioleczka

Posty: 14

 
Im więcej mamy gadżetów reklamowych tym lepiej. Tego nigdy nie jest za dużo. Jeśli się ich na raz nie rozda to mogą poleżeć. Przecież jeść nie wołają, dlatego lepiej zamówić od razu więcej, bo wtedy wychodzi nam to taniej. Gadżety zawsze się przydają i każdy, kto ma z nimi styczność na pewno może Wam to potwierdzić.

labuh

Posty: 4

 
Im wiecej mamy gadżetów reklamowych tym lepiej. Tego nigdy nie jest za sporo. Jeśli się ich na raz nie rozda to mogą poleżeć. Przecież jeść nie wołają, zatem lepiej zamówić od razu wiecej, bo wówczas wychodzi nam to taniej. Gadżety zawsze się przydają i każdy, kto ma z nimi styczność na pewno może Wam to potwierdzić.

TomekK

Posty: 11

 
Odsiedziałem kiedyś producenta gadżetów reklamowych i ceny były tak naprawdę bardzo niskie. W porównaniu z tym, co widziałem u pośredników to naprawdę można było wiele zyskać. W internecie bez problemów można dotrzeć do strony producenta i tam trzeba zagłębić się we wszystkie produkty, jakie przygotował.

alido45

Posty: 18