instruktor samoobrony, kogo polecicie ?

instruktor samoobrony, kogo polecicie ?

Poszukuję kursu samoobrony, który nauczy mnie technik obrony. Nie czuje się ostatnio bezpiecznie, dlatego chciałabym się trafnie przygotować. Najlepiej pod okiem kogoś, kto ma odpowiednie podejście do tego tematu.

ignacyy

Posty: 2

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

ghjss

Posty: 43

 
Dawno temu chodziłam na kurs samoobrony, lecz odpowiednio to nic z tego nie pamiętam. Nie przykładało się do tego uwagi, a szkoda, bo nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.

Klara323

Posty: 6

 
U nas zebrałyśmy się w cztery osoby i takie kursy wyszły wtedy taniej. Chyba była to połowa ceny. Nie uważam żeby takie zajęcia grupowe były gorsze. Również wszystkiego się dowiedziałyśmy i jesteśmy bardzo zadowolone.

007sebul

Posty: 8

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Naprawdę nauczyłam się wiele. Może i trzeba było zapłacić więcej, ale szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to bardzo duże znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

Marioleczka

Posty: 9

 
Najważniejsze jest to żeby od instruktora samoobrony zdobyć wiedzę. Techniki trzeba będzie szkolić po kursie. O tym sporo kobiet zapomina. Kurs to nie wszystko, trzeba jeszcze szkolić się żeby tego wszystkiego, co na kursie się dowiedziałyśmy nagle nie zapomnieć.

Justynka77

Posty: 15

 
Zaletą według mnie jest to, iż można się zapisać na kursy bez względu na to ile ma się lat. Każda kobieta może dowiedzieć się jak należy się bronić w trudnych sytuacjach.

Alimer

Posty: 4

 
Jest sporo kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to rzeczywiście niezwykle dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, zatem warto z takiej oferty sięgnąć. Trzeba dbać o własne bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

gregBard

Posty: 20

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z różnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wówczas rzeczywiście dużo nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

marta369

Posty: 8