sesja rodzinna nad morzem, polecicie ?

sesja rodzinna nad morzem, polecicie ?

Marzy nam się wykonanie sesji nad morzem, którą wykona ktoś z bardzo dużym doświadczeniem. Polecacie kogoś?

wer5555

Posty: 2

 
Mieliśmy wykonać sesję lifestyle nad morzem, ale nie mogliśmy znaleźć wolnych terminów. To oznacza terminy były, ale my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z fachowymi zdjęciami, wobec tego na nią czekam.

Yuri20

Posty: 2

 
Lubię fotografie, wobec tego jeżeli trafia się okazja żeby zrobić sesję rodzinną nad morzem to zawsze korzystam. Mamy kilka takich sesji. Najpierw dzieci były drobne, a teraz to już nastolatkowie. Nawet na starszych zdjęciach jest z nami pies, jakiego już nie mamy. To miłe wspomnienia, wobec tego takie fotografie według mnie są super.

Rakewo

Posty: 2

 
Osoby, które chcą zrobić sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, która bardzo dobrze zna się na robieniu zdjęć.

FiKra

Posty: 21

 
My najczęściej sami robimy sobie zdjęcia. Oczywiście nigdy nie będą takie super jak robione przez fotografa, ale można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne zdjęcia plenerowe, jakie mamy to ze ślubu. Wiem, że takie sesje są obecnie możne, dlatego nie ma większych problemów żeby kogoś odpowiedniego znaleźć.

pawel253

Posty: 2

 
Mnie się niezmiernie podobała sesja rodzinna nad morzem, bowiem powstały niesamowite fotografie. Stosowne ustawienie, ubranie, a do tego później takie fotografie trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, bowiem nie wiemy jak.

czes-czes

Posty: 9