sprawdź numer telefonu, co polecicie ?

sprawdź numer telefonu, co polecicie ?

Zastanawiam się jak sprawdzić numery telefonów od nieznanych osób? Korzystacie z jakiegoś konkretnego serwisu?

qwed

Posty: 1

 
Zawsze znajdą jakiś sposób żeby do nas dotrzeć. Jeżeli ktoś nieuważnie odbiera wszystkie teflony to szanse na to, że otrzyma za to srogą karę są naprawdę bardzo gigantyczne.

E-GOista

Posty: 13

 
U nas sprawdzamy, kto do nas dzwonił tutaj https://whocalledmeuk.co.uk. Mają dobrze rozwiniętą bazę, wobec tego można tam faktycznie znaleźć wszystko, czego poszukujemy.

AdiXer92

Posty: 22

 
Słyszałem, że odebranie takiego numery kończy się źle. Odpowiednio to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich działanie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, że to coś znaczącego i wtedy wpadamy w pułapkę, która może nas kosztować niezwykle dużo zdrowia. Nie ulega wątpliwości stracimy też niezwykle dużo swoich pieniędzy.

Mix-Reklam

Posty: 4

 
U mnie babcia nie sprawdziła, kto do niej dzwonił i były kłopoty. Na szczęście odebranie telefonu nic złego nie zrobiło. Gdyby oddzwoniła to sytuacja by się skomplikowała. Szybko by zapłaciła za to niezmiernie sporo pieniędzy.

gregcie@

Posty: 14

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeśli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wtedy czy to ktoś niebezpieczny.

zenio30

Posty: 11